Оля

Швидко і якісно нам зробили внутрішньовушні вкладки. Дитині попередньо зроблені вкладки в іншій клініці не підходили, тиснуло і викликало дискомфорт .

Ми живемо в Рівному, і до Львова приїхали на 1 день. Нам все зробили за 3 год., поки ми гуляли по місту. Дякуємо працівникам «Пізнай світ» за гарно зроблену роботу.

Четвер, 21 січня 2016 17:22


Ляна

Нещадавно придбали слуховий апарат для дідуся. Сподобалась відповідність якості та цінової політики. Обстеження дідусеві лікар Василь Ярославович зробив безкоштовно, промив  вуха від сірчаних пробок, і підібрав дуже хороший апарат. Дідусь користується ним щодня з великим задоволенням! Дякуємо всьому колективу «Пізнай світ» за якісно проведену роботу.

Середа, 02 грудня 2015 15:17


Анна

Вразив рівень кваліфікованості лікарів та професійний підхід до своєї роботи. Віднесливь до нас як до рідних. Приділили 2 год. Щоб правильно і якісно нам підібрати слуховий апарт. Цікаво було дізнатись про те, що для правильного сприйняття звуків і корекції слуху, потрібно мати не один, а два слухових апарати. Коли моєму чоловікові одягли і включили слухові апарати, він як розвів, з’явився рум’янець на щоках і блиск в очах. Лікарі «Пізнай світ» повернули мого чоловіка до нормального життя.  Ми дуже задоволені, і тішимось, що потрапили саме до таких хороших фахівців. Рекомендуємо всім слабочуюючим людям.

Вівторок, 10 листопада 2015 09:59


Ольга Володимирівна

Дуже страшно було мені наважитись прийти до лікаря підібрати слуховий апарат, тому, що пов’язувала свою глухоту зі старістю, але ще вважаю себе підстаркуватою. Порадив мені медичний центр «Пізнай світ» мій родич, який знайшов лікарів які займаються цим питанням вже 15 років. Мене зустрів привітний персонал. Там я побачила, що така проблема як в мене буває і в дітей. Поспілкувавшись з старшою медсестрою, яка виявляється працювала в залізничній лікарні  близько 40 років я заспокоїлась.  А довірилась я чудовому лікарю Василю Ярославовичу, з 35 річним досвідом роботи, і великим набутим багажем знань  (працював заввідділенням в залізничній лікарні близько 15 років). На обстеження моєї втрати слуху на різних апаратах мені приділили дуже багато часу, як  з малою дитиною бавились. Кваліфікований лікар підібрав мені найкомфортніші для мене апарати, якими я дуже задоволона.  Звикаю я до них дуже швидко і легко. Одним словом, раджу всім звернутись в медичний центр «Пізнай світ».

Субота, 01 серпня 2015 12:30