«ПІЗНАЙ СВІТ®» працює у сфері торгівлі та охорони здоров’я з 2000 року і вже добре відома львів’янам. Мережа крамниць «ПІЗНАЙ СВІТ®» представлена 4-ма торговими точками. Назва нашої торгової марки – це пропозиція Вам пізнавати світ разом з нами, допомогти змінити якість життя, ПОБАЧИТИ і ПОЧУТИ все різноманіття барв і звуків, які оточують нас у цьому дивовижному світі.

Кожна наша крамниця – це розумне поєднання салону-оптики і спеціалізованого центру слуху.

Робота нашого колективу – це надання якісних послуг, кваліфікованих консультацій, гарантій та іншої важливої інформації щодо ЗОРУ і СЛУХУ.

Оптика

 • Виготовлення окулярів будь-якої складності
 • Комп’ютерне обстеження зору (лікарем, з подальшою видачею рецепта на виготовлення окулярів)
 • Широкий вибір оправ; ексклюзивні оправи відомих брендів
 • Лінзи високої якості
 • Безліч привабливих аксесуарів для Ваших окулярів

Слухові апарати

 • Широкий вибір слухових апаратів (завушних, внутрівушних) від відомих світових фірм-виробників: Siemens, Phonak, Unitron, GN Resound, Bernafon
 • Слухопротезування кваліфікованими лікарями дітей та дорослих, ведення пацієнтів протягом всього часу користування слуховим апаратом (підлаштування, корекція, надання консультацій, навчання, послуги сурдопедагога)
 • Комп’ютерна діагностика слуху (аудіометрія, імпедансометрія), риноманометрія
 • Налаштування цифрових слухових апаратів всіх відомих фірм-виробників
 • Виготовлення індивідуальних вушних вкладок в короткий термін
 • Сервісне обслуговування слухових апаратів (ремонт, виготовлення та корекція корпусів до внутрішьно-вушних апаратів)
 • Кваліфікована консультація лікаря та лікування ЛОР-органів (вухо, горло, ніс)
 • Виїзд спеціаліста додому (консультація, обстеження, підбір слухового апарату, виготовлення вкладки)Лікар ЛОР вищої категорії Лагошняк Василь Ярославович

Головний лікар медичного центру «Пізнай світ» (м.Львів вул,Глінки,5) й одночасно засновник і власник однойменної мережі крамниць “Пізнай світ” у Львові Василь Лагошняк. Народився 16 вересня 1962 року в Ходорові. Поступив у Львівський медичний інститут на лікувальний факультет. З першого ж року навчання працював у центральній науково-дослідній лабораторії. Займався науковою роботою, допомагав професурі захищати дисертації. А після закінчення інституту потрапив на роботу в клінічну лікарню Львівської залізниці, де 15 років працював зав. відділенням.

Поїхав на піврічні курси перекваліфікації в Київ, де працював поряд зі знаменитими київськими лікарями, які вчили мене оперативного лікування. Особливі слова подяки хотілося б висловити вихідцю з Бродів Богданові Іськіву. Цей час минув продуктивно, і я повернувся назад в клінічну лікарню Львівської залізниці вже з якимось певним досвідом. І, починаючи з 1987 року, працював там отоларингологом. А в 1992-му став завідуючим відділом. Та розмірений ритм мого життя змінила поїздка в США. Побувавши там у 1989-90-х роках, зрозумів, що медицина повинна рухатися в різних напрямках. Звичайно, повинна бути державна, яка б допомагала людям, позбавленим засобів для самостійного лікування. Але може бути і страхова, і приватна. Що цікаво: в приватній медицині можна досягнути більших успіхів. Саме тут застосовують найсучасніші та найпередовіші методики, які існують на даний момент в світі. І це було моєю мрією упродовж всього мого життя. Врешті-решт, потрошки-потрошки й мрії почали збуватися.

На сьогодні за плечима вже чимало наукових конференцій та семінарів, які дали можливість вдосконалити свої знання у сфері сучасного слухопротезування.