«ПІЗНАЙ СВІТ®» працює в сфері краси та здоров’я з 2000 року, і що ми можемо чітко зауважити, що окуляри в сучасному світі стали стильним аксесуаром, як доповнення до трендових луків всіх жінок та чоловіків, незалежно від віку чи стилю. Крім того, багато модниць та модників вибирають трендові окуляри для зору, підбираючи топові оправи для окулярів, навіть маючи добрий зір, лише для того, щоб створити неповторний образ з модними окулярами. На сьогоднішній день немає значення добрий у Вас зір чи не дуже…, стильні і оригінальні окуляри для зору чи оправи з простими лінзами зможуть доповнити Ваш образ та додадуть Вам родзинку і якийсь шарм.

Гарні окуляри для зору- це завжди модно і стильно в будь-якій ситуації у різних напрямках моди- від ділового, стилю кежуал і до стилю спорт -шик і стріт стайл. Але завжди слід пам’ятати, що які б модні окуляри Ви собі не придивилися, вони повинні підходити саме Вам, ззовні гармонійно доповнювати Ваш стиль.

Останні модні тенденції і тренди на оправи окулярів 2019-20рр -це в основному металеві та пластикові оправи, які дозволяють з легкістю підібрати стильні окуляри для зору для кожного. Витончені моделі оправ для окулярів, виготовлені з напівпрозорого пластику виглядають вишукано та оригінально.Такі оправи практично непомітні і відмінно підходять під будь-який тип зовнішності, вподобання в одязі та кольорах. Ще одним хітом серед оправ для окулярів 2019-20рр. стали круглі оправи, які виглядають стильно, незвично і роблять образ більш цікавим. В тренді 2019-20 рр. також чітке місце займають окуляри в анімалістичній оправі, роговій оправі, стильній пластиковій оправі в цікавому кольорі і багато інших… Інтригуючі оправи оверсайз і квадратні оправи, привабливі “cat eyes” чи оправи “кішки”, тонкі ледь помітні металеві оправи для зору, а також багато інших рішень.

Кожний наш клієнт зможе відшукати саме ту оправу для окулярів, яка стане кращим доповненням його чи її зовнішності та створеного образу в цілому. Крім того багато модниць віддають перевагу не одній парі окулярів, а декільком, кожного сезону доповнюючи гардероб все новими і новими парами окулярів для зору.

Вибираючи найгарніші окуляри для зору , не слід забувати, що мода модою, але оправа для окулярів має ідеально підходити саме Вам і доповнювати Вашу зовнішність краще всього. Тому вибираючи оправу для окулярів в першу чергу слід звертати увагу на форму оправи, колір, можливі прінти і розмір самої оправи.

Для жінок з круглим обличчям слід вибирати прямокутні чи квадратні види оправ для зору, що візуально зроблять лице більш витягнутим. Трендові овальні чи круглі оправи найкраще підійдуть для жінок з квадратною формою обличчя, а ось напівпрозорі чи тоненькі оправи краще не обирати. Жінки з трикутною формою обличчя повинні придивитися до невеликих і мініатюрних оправ з тонкими дужками, що лаконічно будуть дивитися з їх зовнішністю. Більшість трендових оправ для окулярів сезону 2019-20рр будуть ідеально дивитися на овальних обличчях, що дозволяє підібрати будь-які форми і варіації окулярів для зору в гармонійному рішенні.

Значну роль у виборі оправи для окулярів відіграє кольорове рішення, в якому виготовлена оправа, а також принти , які можуть зробити образ з окулярами більш неповторним.

Модні окуляри “cat eyes” виглядають дуже стильно, привертаючи увагу до ігривої форми оправи, що злегка витягнута доверху в кутах і додає нотки кокетства в образ. В сезоні 2019-20 рр. оправи в стилі “лисички” чи “cat eyes” будуть на піку популярності, не гублячи своєї актуальності і серед жінок, які бажають виглядати елегантно і неповторно, можуть бути виконані в пластиковій оправі в чорному кольорі, яскравих стильних оправах синього, червоного, та ін.кольорах, анімалістичних і напівпрозорих варіантах, а також в металічних оправах.

Інтригуючі окуляри заокругленої форми а-ля Гарі Поттер стануть вибором багатьох модниць сезону 2019-20рр. Круглі оправи актуальні і у пластиковому виконанні, і у металічному варіанті.

Для жінок, які віддають перевагу стриманому та лаконічному стилю, ідеальними стануть мінімалістичні чи витоншені круглі оправи для зору, які не роблять зайвий акцент на зовнішності, і в той же час виглядають дуже стильно. Тонкі оправи для окулярів з напівпрозорого пластику ідеально підходять під будь-який тип зовнішності, стиль одягу та імідж. Це буде ідеальним завершенням офісного образу, ефектно буде виглядати і в стилі кежуал, стріт стайл, спорт -шик і гранж.