Призначення

Цей формат найчастіше зустрічається, оскільки рівень посилення СА такого типу дозволяє допомогти при широкому діапазоні знижень слуху, а сам апарат має невеликий корпус.

Не менш важливий функціонал і зручність в користуванні. Наявність на корпусі регулятора гучності та/або кнопка перемикання програм буде зручним рішенням для багатьох користувачів.

Непомітність

Другою вимогою, після якості звуку, частіше за все є розмір слухового апарату. Іншими словами його “непомітність” оточуючими. Коли рівень втрати слуху дозволяє, ми пропонуємо абсолютно непомітні внутрішньоканальні/внутрішньовушні моделі. Їх корпус виготовляється індивідуально під анатомічні особливості вушного каналу користувача. Це дозволяє розмістити пристрій глибоко у вушному каналі користувача, повністю заховавши його від оточуючих.

За глибоких знижень слуху спеціаліст запропонує завушну модель. Кожна серія апаратів в модельному ряді Siemens пропонує декілька таких модифікацій (різної потужності і, відповідно, розмірів). Це забезпечує гнучкий підбір моделі апарата необхідної потужності і з максимально мініатюрним розміром корпусу.

Siemens Life Tube

Для більшого косметичного ефекту інженерам Siemens було розроблено універсальне кріплення, яке дозволяє використовувати ультратонку і майже непомітну трубочку вушної вкладки.

Поєднання мініатюрного корпусу тілесного кольору, який ховається за вушною раковиною і непомітної Life Tube робить завушні моделі слухових апаратів Siemens максимально непомітними.

Економні витрати батарейок для слухових апаратів

Постійне підвищення технічного рівня СА веде до підвищення споживання струму. Не дивлячись на невеликий розмір батарейки, СА Siemens пропрацюють до 21 дня від однієї батарейки 13 розміру. Це стало можливим завдяки увазі розробників до рівня споживання струму.