Поза полем зору

Мініатюрність та/або непомітність – стандартне бажання користувачів. Siemens пропонує 30 моделей внутрішньоканальних і внутрішньовушних слухових апаратів, починаючи від відносно недорогих і закінчуючи моделями Hi-End рівня.

Маленький, але потужний

Інженерам Siemens вдалося добитись відмінних показників в посиленні звуку. Навіть при мінімальних розмірах СА гарантують високий рівень посилення і можуть допомогти при більшості проблем зі слухом.

Внутрішньоканальний слуховий апарат день у день

Корпус таких апаратів виготовляється індивідуально для кожного клієнта. Точна відповідність корпуса анатомічним особливостям будови вушного каналу користувача дозволяє добитись мінімальних розмірів і зручності користування.

Виробництво такого корпуса займає до 3-х годин, тобто ви починаєте користуватись таким апаратом в день першого візиту.

Технології в мініатюрі

В плані технологій і застосовуваних систем внутрішньовушні слухові апарати не мають недоліків в порівнянні з завушними моделями. Не дивлячись на мініатюрність в них знайшлось місце для всіх інноваційних рішень платформи miCon і Binax, в тому числі можливість використання опційних пристроїв дистанційного керування, стрімера EasyTek, а також функції керування апаратами з мобільного.

В будь-якому віці

Ці моделі широко застосовуються при протезуванні всіх вікових категорій. Проте, оскільки все ж мова йде про мініатюрний пристрій, людям старшого покоління з поганим зором, або моторикою може бути не зовсім зручно використовувати такий СА.

Якщо мова йде про дитину, слід пам’ятати, що з ростом змінюється розмір вушного каналу, тому раз в кілька років доведеться змінювати корпус в СА.

Безкоштовна консультація і підбір

Наші спеціалісти нададуть вам максимум інформації, допоможуть врахувати всі нюанси при виборі тієї, чи іншої моделі слухового апарату.