Призначення

Призначені для вирішення найбільш складних завдань – компенсації дуже глибоких знижень слуху як в дорослих, так і у дітей.

Потужний, але не тільки

Перед надпотужними слуховими апаратами стоїть більш складне завдання, ніж перед іншими моделями. Як і в будь-яких акустичних пристроях, при дуже великому посиленні природнім чином виникають спотворення. Допустити їх наявність в роботі СА означає погіршення комфорту сприйняття для користувача.

Інженерам Siemens вдалося створити моделі, які здатні ефективно допомагати при втратах слуху аж до межі глухоти, зберігаючи при цьому розбірливе та чітке звучання.

Для цього всі надпотужні моделі були перероблені з нуля: використані спеціальним чином відкалібровані мікрофони, змінені алгоритми роботи посилювачів, особливим чином налаштовані параметри роботи всіх систем обробки звуку, внесені інші конструктивні та програмні зміни.

Результатом став якісний звук при рекордному посиленні в 84/145 дБ.

Розміри корпусу і витрати батарей

В будь-яких пристроях потужність призводить як до збільшення розміру, так і до підвищення споживання струму. Це актуально і для слухових апаратів великої потужності.

Розробники Siemens не пропускають цей момент, постійно працюючи над покращеннями. Сьогодні корпуси стали значно компактнішими за збільшення загальної потужності.

Батарейка в таких апаратах працює до місяця, не дивлячись на використання більш швидкого процесора і збільшення кількості систем обробки звуку.

Свобода вибору

Важливо і те, що потужні моделі доступні фактично в кожній серії, починаючи з базового сегменту і закінчуючи рівнем Hi-End.