Міні і мікро завушні моделі

Пропонують прекрасне співвідношення потужності і габаритів корпуса. Покриваючи широкий діапазон втрат, вони будуть відмінним рішенням для багатьох користувачів. Зменшені розміри корпуса дозволяють повністю сховати слуховий апарат за вушною раковиною.

Міні завушні слухові апарати

Ці моделі наявні в усіх серіях, що робить їх доступними багатьом користувачам. Такі моделі виконані в мініатюрних, ультра-тонких корпусах, з використанням міні ріжків. Це дозволяє зручно розмістити СА за вухом, приховавши його від оточуючих. Крім того конструкція мінізавушних слухових апаратів дозволяє відмовитись від використання ріжка, що робить корпус ще більш прихованим. Замість ріжка використовується ультра-тонкий, практично непомітний звукопровід Siemens Life Tube, завдяки якому досягаються додаткова зручність та косметичний ефект.

Мікро завушні моделі

Унікальне конструктивне рішення Siemens RIC дозволило створити настільки мініатюрні пристрої, в яких з першого погляду складно впізнати слуховий апарат. Але більш важливим є те, що, не дивлячись на такі розміри, ці слухові апарати зберегли рівень посилення, який раніше був доступний тільки в моделях з біль об’ємним корпусом.

ACE – пік технологій

Серед таких моделей в лінійці Siemens флагманом стала нова серія мікро завушних слухових апаратів АСЕ. З корпусом менш ніж 2 см в висоту та 7 мм в ширину, ця модель гарантує посилення аж до 110 дБ. А наявність всього переліку нових розробок і технологій Siemens в поєднанні з іншими характеристиками (апарати виконані на платформі посилювачів miCon і Binax – 32 або 48 каналів) роблять ці слухові апарати насправді унікальним пристроєм. Передати відчуття від використання цих слухових апаратів просто неможливо – їх потрібно спробувати.

Ще однією особливістю є широкий вибір корпусів різних кольорів та стилів з можливістю їх самостійної заміни. Таким чином вам вирішувати – зробити ваш СА максимально непомітним, підібравши колір корпуса в тон кольору шкіри, волосся, або зробити його яскравим елементом вашого стилю, обравши колір в тон ваших аксесуарів.