Нові технології у слухопротезуванні – нові можливості

Moxi™All

Всі розмови.

Всі мобільні телефони.

Повна свобода з акумуляторами.

Отримай ВСЕ, і навіть більше!

Функції бінауральної обробки SoundCore: Sound Nav, Sound Conductor, Spatial Awarness i Speech Pro, дозволять Вам відчувати фантастичне розуміння мовлення та чудове просторове сприйняття.

Щось привабливе для кожного

  • Повна зарядка менше, ніж за 7 годин.
  • В середньому 16 годин прослуховування, в тому числі 2 години телефонних дзвінків і 5 годин телевізора з Moxi All R.
  • 100% екологічно-безпечні батарейки типу №13.
  • Доступно в 6 кольорах.
  • Легке підключення до ТВ.

Аксесуар TV-Conector автоматично перемикає слухові апарати Moxi All на ТВ- програму, і звільняє Вас від необхідності носіння стримера. Ви миттєво насолоджуєтесь високоякісним стереозвуком, бездротовим з’єднанням через слухові апарати, з високою комфортністю користування. І це також працює з ноутбуками, планшетами та стереосистемами.

Сумісні зі всіма телефонами

Слухові апарати Moxi All підключаються до всіх телефонів – не лише iPhones

Перезаряджаються

Акумулятори заряджаються вночі, щоб Ви могли використовувати їх цілий день

Handsfree

Немає потреби брати телефон до рук. Ви чітко почуєте співрозмовника, а мікрофони передадуть Ваш голос на мобільний телефон.

Без стримеру

Moxi All працюють як Bluetooth-гарнітура, з підключенням до мобільних телефонів на відстані до 10 м. Ви відчуєте дивовижну якість звуку та легкість розмови.

Прості у використанні

При розробці Moxi All Ваші потреби були головним пріоритетом. Тому ці апарати легко перемикаються при розмові , як по мобільному телефону, так і в реальності.

Покращена якість налаштування

Слухові апарати серії Moxi All завдяки функції розширеного збору інформації про індивідуальне акустичне оточення кожного пацієнта мають можливість більш точного і якісного налаштування для Вас.

Впевненість у зробленому виборі

Перш ніж купувати слухові апарати, ми пропонуємо пробне носіння до 3-х тижнів з апаратами Flex:trial. Ці моделі дозволяють оновлювати програмне забезпечення слухового апарату різних рівнів складності обробки звуку.

Реєстрація оцінки пацієнта

Функція mylnsigns та об’єктивної реєстрації даних про акустичне оточення LogitAll, що значно поліпшує налаштування слухового апарата спеціалістом.

Ваша думка важлива для нас

З функцією оцінки пацієнта Ви можете поділитися своїм враженням від прослуховування зі спеціалістом зі слухопротезування. Для цього завантажте додаток RemotePlus у свій смартфон, і виконуйте оцінку сприйняття у різних акустичних умовах.

Додаток RemotePlus

Змінюйте програми

Контролюйте гучність

Вмикайте та вимикайте звук

Оцінюйте слухові апарати та діліться своїм досвідом

Дивіться відеоінструкції

Відрегулюйте баланс між звуком ТВ-конектора та навколишнім середовищем.

Перед придбанням слухового апарату обов’язково порадьтеся з лікарем. Записатися на консультацію можна за телефоном (096) 801 61 66 або (067) 870 80 22

Слухові апарати MoxiAll від UnitronHearingLtd. Зареєстровані та дозволені в Україні. Сертифікат відповідності виданий ДП ДМЦС МОЗ України № R3M 124 384 В2 від 30.11.2017р.