facebook vkontakte instagram

Це лише здається, що люди, які погано чують чи не чують взагалі-рідкість. Насправді, згідно останніх даних , різноманітними порушеннями слуху страждає кожний десятий, а в пенсійному віці -65% людей.

Не дивлячись на наявну схожість проблем зі слухом у різних людей, насправді порушення слуху можуть бути абсолютно різними. Хтось погано чує розмовну мову, але зовсім не чує шепітну. Хтось може все чути, проте не розбирає слова. Саме тому різний характер і різний ступінь втрати слуху потребує різної її компенсації.

Останнім часом всюди – в газетах, на телебаченні, в інтернеті – пропонують “підсилювачі слуху”, ”підсилювачі звуку” , котрі не потребують ніякого підбору, налаштування, є невідомого виробництва, з невідомими технічними характеристиками і навіть “непомітні”. Хоча в порівнянні з мініатюрними медичними приладами (слуховими апаратами) вони помітні у вусі дуже чітко.

Підсилювач 1 Підсилювач 2

Не плутайте їх із справжніми слуховими апаратами!

Ці “підсилювачі слуху” не отримали дозвіл на застосування в медичній практиці. На відміну від “підсилювачів слуху” , індивідуально підібрані слухові апарати- це якісні медичні вироби, які повинні відповідати строгим технічним та гігієнічним нормам. Причому при їх реєстрації в МОЗ враховується не лише велика кількість параметрів підсилення і обробки звуку, але і матеріал, з якого виготовлені слухові апарати, оскільки вони знаходяться постійно в контакті з шкірою людини. Слухові апарати призначаються, підбираються і налаштовуються лише лікарем по результатам повного обстеження слуху.

Будьте надзвичайно обережні! Куплений по телефону з доставкою на дім чи по пошті “підсилювач слуху” , при його використанні може пошкодити всі залишки слуху. Крім того, використання таких “підсилювачів” може викликати появу дерматитів, в т.ч. алергічних, призвести до порушень функції вестибулярного апарату, загострення гіпертонічної хвороби, появи хронічного головного болю і навіть інсульту.

Не нашкодьте своєму слуху! Пам’ятайте, що лише правильно підібраний і налаштований слуховий апарат (прилад медичного призначення, який має дійсне реєстраційне посвідчення МОЗ України) покращує слух, захищає його від сильних та різких звуків, попереджує зниження розбірливості мови.

Пройти повне обстеження слуху і підібрати якісний слуховий апарат відомих світових виробників (GN Resound, SIEMENS, Bernafon, Unitron, PHONAK) Ви маєте можливість в нашому медичному центрі “ПІЗНАЙ СВІТ®”.

Яндекс.Метрика

© Пізнай світ, 2012-2015. Всі права застережено

Рекламна агенція ОМЕГА

66168
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
287
352
1677
61906
6361
4979
66168

Ваш IP: 54.224.111.99
20-07-2018 16:11