facebook vkontakte instagram

Renu

Характеристика Renu

Новий універсальний розчин ReNu MultiPlus повністю усуває необхідність в ферментному очищенню. Містить Гідратант - протеїновий очищувач, унікальний спеціально розроблений хімічний агент. ReNu MultiPlus перший і єдиний розчин "все в одному флаконі", який очищає, дезинфікує і видаляє протеїнові відкладення  щодня і сприяє тривалому комфортному носінню контактних лінз. ReNu MultiPlus так само безпечний, як і оригінальний розчин ReNu. 
Мінімальний час дезінфекції 4 години. 
Склад: борна кислота, борат натрію, хлористий натрій, ЕДТА 0,1%, ДАЙМЕД 0,0001% (Д), ГІДРАНАТ 0,03% (С, Х), Полоксамін 1% (Ч). Ідеально підходить для всіх типів м'яких контактних лінз.

Сьогодні Bausch & Lomb представляє новий вдосконалений флакон для універсальних розчинів ReNu ®, який покликаний зіграти роль у тривалій боротьбі компанії за те, щоб поліпшити дотримання пацієнтами правил при догляді за лінзами і очима. У той час як контактні лінзи вважаються одним з найбільш безпечних способів корекції зору, 98% користувачів лінз у Європі піддають здоров'я своїх очей небезпеці, порушуючи режим догляду за лінзами. В рамках кампанії THINK EYEGIENETM, Bausch & Lomb представляє новий ReNu MultiPlus ® і MPS в напівпрозорих, зручних для використання флаконах. Новий флакон оснащений відміткою-лінією, яка попереджає споживачів про те, що розчин на виході, і допомагає не переривати режим догляду за лінзами.

Ключовим для збереження здоров'я очей є дотримання правильного режиму догляду за лінзами, у тому числі режиму їх очищення. У компанії Bausch & Lomb вважають, що саме поєднання зручності та регулярності допомагає користувачам контактних лінз здійснювати належний догляд за очима для захисту зору та збереження здоров'я очей. Перевірений часом бренд і лідер ринку ReNu тепер пропонується в напівпрозорому флаконі з показником заміни розчину, що сигналізують про те, що користувачу контактних лінз слід поповнити запаси розчину, щоб не переривати режим догляду за лінзами.

Additional Info

Яндекс.Метрика

© Пізнай світ, 2012-2015. Всі права застережено

Рекламна агенція ОМЕГА

66146
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
265
352
1655
61906
6339
4979
66146

Ваш IP: 54.224.111.99
20-07-2018 16:03