На сьогодні в більшості країн світу бінауральне слухопротезування є стандартною технологією ефективної компенсації двосторонньої сенсоневральної приглуховатості та глухоти. У більшості людей, які страждають на погіршення слуху, втрата слуху двобічна. Для цих людей бінауральне протезування (коли апарати використовуюються на обидва вуха) є фізіологічним та природнім.

Чому потрібно користуватися слуховими апаратами на обидва вуха?

 1. Слухання двома вухами запобігає дипривації (втраті мозком навичок слухання тим вухом, яке не використовується для слухання). 
 2. Знижується негативний вплив на людину оточуюючого шуму та внутрішньовушного дзвону (шуму).
 3. Покращується здатність людини локалізувати звуки, що забезпечує більш безпечне перебування в навколишньому середовищі.
 4. Покращується розбірливість мовлення в шумному оточенні та при розмові із кількома співрозмовниками.
 5. Досягається найбільш високий рівень слухового комфорту: поращується якість звуку,- чути стає легко, приємно та надійно.

Два слухових апарати завжди краще!

Медичний центр “Пізнай світ” розробив та втілює на практиці технологію бінаурального слухопротезування, яка базується на використанні алгоритму, що включає:

 • збір анамнезу про стан здоров’я та стан слуху анамнезу;
 • ЛОР-огляд і тестування слуху пацієнта;
 • обстеження слуху, а саме аудіометрія, тимпанометрія, акусичні рефлекси;
 • підбір та налаштування слухових апаратів;
 • адаптація до використання слухових апаратів;
 • оцінка ефективності використання слухових апаратів та корекцію налаштування слухових апаратів.

Багаторічний досвід роботи (14 років на ринку, стажування в США, Польщі, Німеччині), співпраця на пряму з виробниками слухових апаратів, лікарі з вищою категорією та досвідом роботи в стаціонарі (понад 28 років, з них 15 зав. лор відділом КЛЛЗ) та дотримання бінаурального слухопротезування забезпечуюють високу ефективність використання слухових апаратів.

В технології бінаурального слухопротезування покладена система відстеження ефективності роботи обох слухових апаратів, відповідної корекції налаштувань та координації роботи двох слухових апаратів. Це дозволяє досягти природного слухання в складних акустичних ситуаціях.

Бінауральне слухопротезування забезпечує: кращу орієнтацію в оточуюючому середовищі та безпеку людини; найбільш високий рівень слухового комфорту та розуміння мовлення; легке та невимушене спілкування; високусоціальну адаптацію через отримання освіти в загальноосвітній школі та у вищих навчальних закладах (особливо в умовах ексклюзивного навчання); можливість професійного самовдосконалення.

Основне завдання Центру бінаурального слуху – допомогти людям з вадами слуху та досягти природності слухання шляхом залучення механізмів бінаурального слуху та завдяки цьому – можливість впевнено почуватися у суспільстві!

Слухові апарати повертають радість життя

Дослідження показали, що зниження слуху впливає на повсякденне життя: більше половини опитаних людей, які не носять слухові апарати, стверджують, що вони відчувають себе самотньо і відзначають істотне зниження якості життя.

Доведено, що правильно налаштовані слухові апарати позитивно впливають на якість життя. Щоденне використання слухового апарату може повернути радість життя.

Переконливі аргументи

Слухові апарати дозволяють брати участь в повсякденному житті.
Завдяки новітнім технологіям, сучасні слухові апарати мініатюрні й зручні в носінні.

Повторення питань і нерозуміння залишаться в минулому.
Добре налаштований апарат, який відповідає вашим вимогам, не підведе вас в жодній ситуації.